Konkurs Avanti

Konkurs

Fala uderzeniowa jest nowoczesną i efektywną metodą leczenia, stosowaną podczas rehabilitacji. Terapia falą uderzeniową we Wrocławiu pomaga skutecznie w....

terapia, Wrocław, gabinet, masaż, rehabilitacja

Fala uderzeniowa

2017-08-07 | Iwona Lach

Fala uderzeniowa jest nowoczesną i efektywną metodą leczenia, stosowaną podczas rehabilitacji. Terapia falą uderzeniową we Wrocławiu pomaga skutecznie w leczeniu bólu w schorzeniach układu ruchowego. Jej głównym zadaniem jest działanie przeciwbólowo, zwiększyć ukrwienie w miejscu stosowania oraz regenerować tkanki. 

Stosowana jest również podczas ostrych stanów zapalnych oraz przy wystąpieniu urazu. Pomaga także podczas zmian zwyrodnieniowych mięśni, ścięgien, więzadeł i stawów, np. ból ścięgna Achillesa, ostroga piętowa, czy bóle kręgosłupa szyjnego. Gabinet masażu we Wrocławiu również stosuje takie terapie. Fala akustyczna o wysokim ciśnieniu powstaje w krótkim czasie. Po przyłożeniu urządzenia do ciała fala zostaje wypuszczona kilka centymetrów w głąb organizmu. Aparat powinien być przyłożony w miejscu, gdzie doskwiera największy ból odczuwalny przez pacjenta. Od rodzaju schorzenia i stopnia zaawansowania dopierana jest odpowiedni rodzaj fal, ich częstotliwość impulsów oraz głębokość penetracji fal. 
Dowiedz się więcej tutaj
Cały zabieg jest bezpieczny i nie powoduje problemów. Zwykle stosuje się około 3-5 zabiegów, raz lub dwa razy w tygodniu. Jedyne przeciwwskazania to: ciąża, nowotwory, problemy z krzepliwością krwi, rozrusznik serca. Większość pacjentów już po pierwszym zabiegu odczuwa zmniejszenie dolegliwości bólowych i poprawę sprawności fizycznej. Rehabilitacja często jest długim i ciężkim procesem leczenia. Zabieg falą uderzeniową jest najbardziej skuteczny spośród innych metod stosowanych przy rehabilitacjach. Ilość zabiegów jest zwiększona do wystarczającej ilości, by całkowicie pomóc pacjentowi.

Powiązane słowa kluczowe:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: