Konkurs Avanti

Konkurs

Choć trendy w zakresie fryzur męskich są o wiele mniej widoczne na ulicach polskich miast niż modne fryzury damskie, to jednak na przestrzeni ostatnich kilku....

uroda, kosmetyki, wizerunek

Modna fryzura dla mężczyzny

2014-07-28 | Iwona Lach

Choć trendy w zakresie fryzur męskich są o wiele mniej widoczne na ulicach polskich miast niż modne fryzury damskie, to jednak na przestrzeni ostatnich kilku lat zauważamy spory postęp. Nadal wielu panów strzyże się w domu maszynką, ale tworzy się coraz większa grupa zwolenników oddania się w ręce profesjonalnego stylisty (fryzjer męski to raczej nazwa skierowana do starszych panów).

Często jest to związane z prestiżowym stanowiskiem pracy i obowiązkiem nienagannego wyglądu. Obecnie najmodniejsze fryzury męskie są stylizowane na lata 40. w stylu Jamesa Deana. Grzywka zaczesana do tyłu (może być w kontrolowanym nieładzie) i podgolone boki są zdecydowanym hitem. Jeśli zastanawiasz się nad długością - zdecydowanie dłuższe niż krótsze, tak by mogły być "elegancko niepoukładane". Staranne modelowanie fryzur męskich nie jest już niczym dziwnym, a w drogeriach znajdziemy wiele pomocnych kosmetyków. Półdługie włosy nosi między innymi Tom Cruise, taki look pozwala na optyczne wymodelowanie twarzy i wyostrzenie rysów.

Co odważniejsi wybierają opcję najbardziej stylową i łączą dłuższe włosy z kilkudniowym (ale zawsze świetnie wymodelowanym) zarostem. Przy półdługich włosach jest wiele możliwości stylizacji: irokez, gładkie zaczesanie do tyłu, artystyczny nieład.

Chcesz zafundować sobie modną i oryginalną fryzurę męską? Odwiedź Salon Kosmetyczno-Fryzjerski Katarzyny Rogulskiej w Warszawie i umów się na wizytę u stylisty fryzur męskich.

Powiązane słowa kluczowe:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: