Konkurs Avanti

Konkurs odzież

Portal o modzie, stylu, ubieraniu się....

odzież

Kupujemy wygodne ubrania

Kupujemy wygodne ubrania

(...) ale również i wygodne. Świetnym przykładem takiej odzieży jest spódnica dresowa rozkloszowana. Sprawdzi się ona zarówno w codziennych stylizacjach, jak i tych nieco bardziej eleganckich. Można ją wtedy dobrać do żakietu i eleganckiej koszuli. Taki zestaw świetnie będzie wyglądać np. w pracy. Dzięki niemu będziemy prezentować się profesjonalnie, a przy tym zapewnimy sobie wygodę. Dodatkowo, takie typy spódnic z dresu (...)

Poczytaj także:

Sklep z bielizną damską

Sklep z bielizną damską

(...) Co kobietom z pewnością nigdy się nie znudzi? No dobrze, oprócz ich ulubionego serialu czy aktora. Odpowiedź jest prosta. Kobietom nigdy nie znudzi się ładna, dobrze dobrana bielizna. Głównie z tego powodu, że wszystkie dobrze wiemy, jaki wpływ na nasze samopoczucie ma dobrze dobrany biustonosz, ładne majteczki czy damskie pończochy. I choć o tym, co mamy pod ubraniem, wiemy tylko my, nasz humor i samoocena gwałtownie pną się do góry.Kobiety często odwiedzają sklep z bielizną damską (...)

Poczytaj także:

Nie dostać garba

Nie dostać garba

(...) prawidłowym kształtem. Nie wymaga korekcji.-stopa o łuku wysokim (wysokie podbicie) - Nierzadko sprawia sztywność stawów skokowych. Wymaga korekcji - możliwe bóle kręgosłupa.-płaskostopie - stopa całą swoją powierzchnią przylega do podłoża. Stopa taka często wymaga korekcji i jest niestabilna. Wady postawyPomijając elementy tzw morfologiczne, czyli związane z niskim napięciem mięśniowym bądź wadami w budowie kręgosłupa lub dolnych kończyn, najczęstszą przyczyną powstawania wad postawy są:-cykliczne przeciążenia ciała (np. nieprawidłowo noszony tornister albo plecak)-złe obuwie-osiadły tryb życia-zła ergonomia stanowiska pracy Do korekcji (...)

Poczytaj także: