Konkurs Avanti

Konkurs uroda

Portal o modzie, stylu, ubieraniu się....

uroda

Koszula męska

Koszula męska

(...) co dzień, bo i takie koszule też są potrzebne.Alternatywą dla kupna naprawdę dobrze dopasowanej i dobrej koszuli są specjalne sklepy z koszulami i garniturami, tam dobrze dopasujemy koszulę i do garnituru i do mężczyzny, który koszulę taką będzie nosił.Znajdziemy tam również krawat, który też dopasujemy doskonale do ubioru.Elegancki mężczyzna to nie tylko taki, który na co dzień chodzi w garniturze i pod krawatem, to przede wszystkim mężczyzna w dobrze dobranej, dobrego gatunku koszuli.Jak zatem dobrze dobrać koszule?Na rynku proponuje się koszule, które się nie gniotą, teflonowe, nie plamiące się, jednak pamiętajmy, że tego rodzaju materiały są sztuczne, wybierzmy więc koszulę bawełnianą lub (...)

Poczytaj także:

Kupujemy wygodne ubrania

Kupujemy wygodne ubrania

(...) dostaniemy już w wielu sklepach. Wystarczy więc, że wybierzemy się do najpopularniejszych galerii handlowych. Obecnie coraz częściej producenci ubrań zwracają uwagę na jakość i zastosowanie swoich produktów. Dzięki temu mamy do wyboru naprawdę wspaniałe ubrania dresowe. Co więcej, rozmiary odzieży dresowej są bardzo różnorodne. Jeśli więc mamy problem ze zbyt dużą ilością nadprogramowych kilogramów, wystarczy, że (...)

Poczytaj także:

Jak prać suknię ślubną?

Jak prać suknię ślubną?

(...) będzie w tym wypadku pralnia chemiczna. Pamiętajmy, że suknia potrzebuje specjalistycznego czyszczenia, na które będziemy musieli wydać około 300 zł. Dużo salonów ślubnych świadczy także podobne usługi, tak więc sprawdźmy, czy w miejscu, gdzie kupiłyśmy suknię jest pralnia poznań. Jeżeli już zdecydujemy się na konkretną pralnie, pamiętajmy, aby przy odbiorze dokładnie ją obejrzeć – czy nie ma widocznych zabrudzeń, czy wszystkie ozdoby są na swoim miejscu. Kolejna rzecz to odpowiednie zabezpieczenie sukni przed żółknięciem i (...)

Poczytaj także:

Trwały makijaż krok po kroku

Trwały makijaż krok po kroku

(...) uwarunkowana jest rodzajem i wielkością korygowanego miejsca, a także narzędziami oraz farbą ku temu stosowaną. Od wyboru narzędzi i farby zależy precyzja i trwałość naszego makijażu.Przed zaaplikowaniem pigmentu kosmetyczka nakłada na dane miejsce krem znieczulający, po czym nanosi orientacyjny kontur ust, kresek nad oczami bądź brwi. Po zaakceptowaniu kształtu przez klientkę kosmetyczka przystępuje do działania - przy użyciu (...)

Poczytaj także:

Gdzie kupić zegarek ?

Gdzie kupić zegarek ?

(...) stacjonarny. Poza tym, każdy zegarek musi być szczegółowo opisany - to kolejny punkt przemawiający za tym, że zakupy w sklepie online mają sens - dzięki temu poznasz dokładną specyfikację urządzenia a być może nawet poznasz opinię innych osób o konkretnym modelu zegarka. Pamiętaj o tym, że zakupy zegarka w sklepie internetowym to również pewne ryzyko, dlatego zanim dokonasz zakupu dowiedz się jak najwięcej o sklepie internetowym, który Cię zainteresował. Najlepiej byłoby gdyby był to sklep (...)

Poczytaj także:

Modna fryzura dla mężczyzny

Modna fryzura dla mężczyzny

(...) najmodniejsze fryzury męskie są stylizowane na lata 40. w stylu Jamesa Deana. Grzywka zaczesana do tyłu (może być w kontrolowanym nieładzie) i podgolone boki są zdecydowanym hitem. Jeśli zastanawiasz się nad długością - zdecydowanie dłuższe niż krótsze, tak by mogły być "elegancko niepoukładane". Staranne modelowanie fryzur męskich nie jest już niczym dziwnym, a w drogeriach znajdziemy wiele pomocnych kosmetyków. Półdługie włosy nosi między innymi Tom Cruise, taki look pozwala (...)

Poczytaj także: