Konkurs Avanti

Konkurs wizerunek

Portal o modzie, stylu, ubieraniu się....

wizerunek

Kupujemy wygodne ubrania

Kupujemy wygodne ubrania

(...) Na pewno każdy z nas spędza mnóstwo czasu na zakupach ubraniowych. Sprawdzamy wtedy wcześniej, co obecnie jest na topie. Dzięki temu wybieramy modne ubrania, które zapewniają nam świetny, stylowy wygląd. Jednak pamiętajmy, że odzież powinna być dla nas przede wszystkim wygodna. Jak więc kupować takie ubrania?Na szczęście obecnie nastała moda na styl sportowy. Dzięki temu w sklepach dostaniemy ubrania, które są nie tylko modne, (...)

Poczytaj także:

Jak prać suknię ślubną?

Jak prać suknię ślubną?

(...) Suknię ślubną wykładamy tylko raz w życiu. Chociaż obyczaj nakazuje, aby zachować ją dla następnych pokoleń, zazwyczaj decydujemy się na jej sprzedaż. Niezależnie od tego, jaką podejmiemy decyzję, jedno jest pewne – suknię trzeba wyprać. Niektóre świeżo upieczone mężatki podejmują próbę prania sukni ręcznie, niestety taki zabieg może przynieść więcej szkód niż korzyści. Bardzo ryzykowna może okazać się również próba wyprania sukni w pralce, prawdopodobność, że ulegnie zniszczeniu jest duża. Najlepszym rozwiązaniem (...)

Poczytaj także:

Trwały makijaż krok po kroku

Trwały makijaż krok po kroku

(...) Makijaż permanentny to w prostym tłumaczeniu rodzaj mniej inwazyjnego i bardziej bezpiecznego tatuażu. Podczas jego wykonywania używa się ziołowych barwników, które wprowadza się znacznie płycej niż w przypadku typowego tatuażu, bo tylko do drugiej lub trzeciej warstwy naskórka. Zadaniem takiego makijażu jest przede wszystkim podkreślenie urody, korekcja niedoskonałości (często również retusz miejsc pokrytych bliznami bądź (...)

Poczytaj także:

Gdzie kupić zegarek ?

Gdzie kupić zegarek ?

(...) Chcesz kupić nowy zegarek? Szykujesz się już, by wyjść do sklepu? Nie tak szybko, zobacz najpierw co mają do zaoferowania sklepy internetowe. Nie zapomnijmy jednak, że żyjemy w dobie internetu i sklepów internetowych. Fakt ten sprawia, że wybór przestaje być oczywisty. W jakim sklepie lepiej jest kupić zegarek? Wybrać sklep internetowy czy stacjonarny? Oto kilka spostrzeżeń, które pomogą Ci w dokonaniu tego wyboru.Bardzo często internetowe sklepy z zegarkami mają o wiele większy wybór niż sklep stacjonarny. Poza tym, każdy zegarek musi być szczegółowo opisany - to kolejny punkt przemawiający za tym, że zakupy w sklepie online mają sens - dzięki temu poznasz dokładną (...)

Poczytaj także:

Modna fryzura dla mężczyzny

Modna fryzura dla mężczyzny

(...) Choć trendy w zakresie fryzur męskich są o wiele mniej widoczne na ulicach polskich miast niż modne fryzury damskie, to jednak na przestrzeni ostatnich kilku lat zauważamy spory postęp. Nadal wielu panów strzyże się w domu maszynką, ale tworzy się coraz większa grupa zwolenników oddania się w ręce profesjonalnego stylisty (fryzjer męski to raczej nazwa skierowana do starszych panów). Często jest to związane z prestiżowym stanowiskiem pracy i obowiązkiem nienagannego wyglądu. Obecnie (...)

Poczytaj także: